06 Nisan 2016

Garanti Bankası Hakem Heyeti Kararına Rağmen Ödeme Yapılmıyor!

15.03.2016 tarihi itibarı ile Tüketici Hakem Heyeti kararına rağmen hala ödeme yapılmıyor. Aynı anda 3 bankanın geldi, diğer iki banka ödeme yaptığı halde bankanızın Balıkesir Gönen şubesi ödemeyi yapmamaktadır. Buraya şikayetimi yazdığım gibi BDDK'ya da şikayetimi bildireceğim. Ayrıca icra dairesine 2 gün içinde ilamsız icra takibi başlatacağım. Gazeteciler ve polis eşliğinde banka kasasını açıp paramı aldığımda bakalım nasıl kurtulacaksınız?

Ersen 120 Okunma

Cevaplar

  • Ersen15 Nisan 2016

    Evet buraya ve BDDK ya şikayet edince 2 gün para yattı ve çektim. Telefonda yardımcı olan bayan arkadaşa teşekkür ederim. Ama anlamadıgım bankanın amacı hizmet edip para kazanmak değil mi. Ama siz müşteri ödemeyi geciktirince faizi alıyorsunuz elli kere telefonla taçiz ediyorsunuz ama biz sizden alacaklı olmunca binbir zorlukla parayı veriyorsunuz. Kim kaybeder tabi ki siz kaybedersiniz. Benim için Garanti Bankası bitmiştir.

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn. Ersen B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön