Kadir Ö. Teşekkür Mesajı

Konu öncesinde bildirilmesine rağmen sürecin çözümlenmesi konusunda geç de olsa gösterilen ilgi ve hizmet için teşekkürler.

Garanti Bankası Hakem Heyeti Kararı Gereği Kart Aidatı Tam Yapılmıyor!

Kadir Ö. |

Garanti Bankası'nın 2012, 2013 ve 2014 yılları için kesilen 133 TL kredi kart aidatının hakem heyeti kararı lehime verilmiş olup kararı şubeye paylaştım. Aradan birkaç gün sonra telefonuma SMS geldi. Şubeye gelerek iade işlemlerinin yapılacağı ve bu doğrultuda biri 133 TL diğeri de ne alakaysa 64 TL şeklinde farklı şubelerden iki farklı ibraname imzaladım.

Hakem heyeti kararının 133 TL yerine 64 TL ödeme yapılıp diğerinin sistemden iptal edildiği müşteri hizmetlerini aradığımda öğrendim. Sebebini sorduğumda ise beklemek zorundasınız. Şeklinde cevap alıyoruz. Hem ödeme tarafınıza yapılıp deyip ibraname imzalatıyorsunuz. Hem de parayı doğru şekilde ödemiyorsunuz. Eksik öde bu nasıl iş anlamadım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadir Ö.
  20 Nisan
  20:08

  Konu öncesinde bildirilmesine rağmen sürecin çözümlenmesi konusunda geç de olsa gösterilen ilgi ve hizmet için teşekkürler.

 • Kadir Ö.
  20 Nisan
  18:39

  Yapılan araştırmalar ve inceleme sonuncunda bugün Haklı Müşteri Hattı tarafıma geri dönüş oldu. Kredi kart hesabıma 30.03.2015 tarihinde 64 TL kredi kart iadesinin dışında hesap hareketlerinden de ve geçmiş ekstralardan da kontrol edildiğinde 26.07.2014 tarihinde 69 TL kredi kart/hesaba iadesi yapılmış görülüyor. Toplamda Kaymakamlık THH kararı gereği olan 133 TL iadesi yapılmış olup kendilerinin bu konuda izahat ve bildirim konusunda yanlış anlaşılma olduğu açıkca görülüyor. Her şeye rağmen sorunumu giderilmiş olup Garanti Bankası\'nın bu geç bilgilendirmesine rağmen teşekkürler.

 • Kadir Ö.
  20 Nisan
  11:23

  Hesabıma THH kararı olan 133 TL\'yerine 64 TL ödeme yapıldığı gibi 133 TL ödemenin sistemden iptal edilmesi nedeni ve paranın eksik yatması hakkında artık daha fazla beklemek istemiyorum. Ödemeye niyetiniz yoksa bilelim. Biz de ona göre hareket edeceğiz. İşlemleriniz en kısa sürede sonladırılarak geri dönüş yapılmasını istiyorum. Beklemek daha fazla istemiyorum.

 • 20 Nisan
  09:46

  Müşterimiz Sn. Kadir Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş