02 Nisan 2013

Garanti Bankası Haciz Gelmeden Taksitlendirme Yapmıyor!

5 yıllık aktif maaş müşterinizim krediler çektim ödedim kartlar aldım ödedim ve Bu zamana kadar aksatmadan taksitlerimi de ödemekteyim. Elimde olmayan Sağlık sebebi ile elim sıkıştı. Kredi kartı borcumu taksitlendirmek istedim 3 ay ödemezsem öyle taksitlendirme yapılabilirmiş bankanın aldığı kararmış. yani haciz işlemi olacak Ondan sonra nasıl ödeyeceksem.

Evet çalıştığım kurumda haciz işlemi yapılırsa devlet memurluğundan ihraç ediliyoruz tabi sizin umurunuzda değil siz alacağınız parayı bilirsiniz. Almasaydın harcarken düşünmedin mi diyorsunuz. Ben kredi kartı borçlarım için yasal işlem başlatılmadan 24 ay taksitlendirme istiyorum.

Mehmet 117 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet03 Nisan 2013

    Kredi kartı borcunun taksitlendirme işlemi takip süreci başlatılmış kartlar için geçerli olduğundan talebinize olumlu yanıt veremiyoruz. Saygılarımızla, cevabı ile yani haciz işlemi olacak Ondan sonra mı yada sadece banka tarafından yapılan bir islem sonrası taksitlendirme yaparızmı anlamalıyım. acıklarmısınız lütfen

  • Mehmet02 Nisan 2013

    su ana kadar arayan olmadı

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön