16 Eylül 2013

Garanti Bankası Habersiz Sigorta Yaptı!

Garanti Bankası'ndan 12.04.2012 tarihinde annem nakit ödemeli ihtiyaç kredisi çekti. Bunun için annemin haberi ve onayı olmadan kredi sigortası yapmışlar. Son taksitini ödemeye, bankaya, gittiğinde, kredi sigortası başlığı altında annemden 100 TL tutarında bir ücret talep etmişler. Bu sigortanın amacı göz önünde bulundurulursa; ödenmiş bir borç için sigortaya gerek olduğuna ve bu sigortayı annemin onayı olmadan yaptıkları için yasal olmadığını düşünüyorum.

Yaptığım araştırmalar sonucunda bunun yasal olmadığı, bağlı bulunulan ilçenin kaymakamlığına şikayette bulunacağım. Banka tarafından talep edilen ve müşteri tarafından ödenen ücretin ,geri alınabileceğine dair bilgiler buldum.

Pınar 70 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn. Pınar Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön