07 Nisan 2014

Garanti Bankası Habersiz Sigorta Yapıyor.

Garanti Bankası Ankara / Panora şubeden geçen sene kredi kullandım. Dosya masrafı ve hayat sigortası kesildi. Fakat bir de 186**355 no'lu AILEM GARANTIDE poliçesi yapmışlar, 4 Nisan'da benim talimatıma (!) istinaden 77.1 TL prim ile yenilecek mesajı gelince hemen telefon açtım. 6-7 dakika bekleyişten sonra iptal ettirdim.

Eğer iptal ettirebiliyorsam demek ki zorunlu değildi. Neden bana bilgi verilmeden imzalatıldı demiyorum. Nedenini diğer şikayetlerinizi okuduğumda görüyorum, insanları saf yerine koyup bundan çıkar elde ediyorsunuz tebrik ediyorum.

Bu Panora Şube ile alakalı değil şikayetlerden de anlaşıldığı üzere şirket politikanız. Acilen bu şirket politikasını değiştirmeniz gerekiyor.

Can 255 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Nisan 2014

    Müşterimiz Can Ozan T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön