02 Mayıs 2014

Garanti Bankası Habersiz Sigorta Yapıp Ücret Kesmişler.

Garanti Bankası'nın ATM sinden 200 t l para çektim. Bankamatik den aldığım için güvendim saymadım. Fakat o gün bir şey dikkatimi çekti çektiğim parayla yaptığım harcama birbirini tutmuyordu. Bir iki gün sonra beni Garanti Bankası Görele şubesinden aradılar paramın eksik olup olmadığını sordular bende onlara parayı saymadığımı eksik olup olmadığını bilmediğimi söyledim.

Bana durumu araştırıp döneceklerini söylediler bir daha dönmediler ben gidip onlara durumun sonucunu sorduğumda bir cevap alamadım. Garanti 'den kredi çekmiştim benden habersiz sigorta yapmışlar her ay benden para kesiyorlar iptal ettirdim. Bu banka olduğuna sorun çıkarıyor.

Hasan 417 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Mayıs 2014

    Müşterimiz Hasan K.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön