23 Ekim 2014

Garanti Bankası Habersiz Sigorta Prim Ödemesi Kesintisi Yaptı.

23-10-2014 tarihinde Garanti Bankası Aksaray/İstanbul şubesinden 6.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi çektim. İmzaladığım o kadar evrak içinde sigorta prim ödemesi miktarı yazmıyordu. Bugün itibariyle hesabımdan bana bilgi verilmeden ve imzaladığım hiçbir evrakta olmadığı halde 65 TL sigorta prim ödemesi kesintisi olmuş.

Böyle bir kesinti olacağı bana daha önceden bildirilmedi ve bununla ilgili bir evrak imzalatılmadı. Bu miktarın tarafıma tekrar iadesini istiyorum.

Veysel 301 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Ekim 2014

    Müşterimiz Sn. Veysel K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön