Garanti Bankası Habersiz Sigorta Kesintisi!

Soner D. |

Garanti Bankası'ndan hem konut ve hem ihtiyaç kredisi kullandım ama bu yeni fark ettim ki kredi ödemelerim içerisinde hiç bir şekilde ayrıntılı bilgim olmayan ve bu konuda imza atmadığımı bildiğim Evim Garantide Plus adı altında 157.42 tl bir sigorta ödediğimi
görüyorum.

Ayrıca 2 adet kredi çekmeme rağmen 2 adet hayat sigorta poliçesi ödemesi yapıyorum 2. Sini yapmasalar olmaz mıydı? Bu konuların araştırılarak, verilmeden haksız olarak alındığını bedellerin iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Diğer Komisyonlar Habersiz Sigorta Şube Kredi İşlemleri

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Soner D.
  11 Eylül
  15:49

  Şube cepten aradı durumu anlattı bu bilgi verilmeden yapılan ek sigorta ama aldatmacadan başka bir şey değil. Arayan personel "Zaten siz kredi masraflarından dolayı tüketici hakem heyetine de gitmişsiniz" diyerek problemli müşteri olduğumu kastetmekten geri kalmadı. :)

 • 16 Mayıs
  10:12

  Müşterimiz Soner D.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş