01 Aralık 2014

Garanti Bankası Habersiz Şekilde KRM Hesabı Tanımlanmış.

Emekli maaşımı Garanti'den Yapı Kredi'ye taşımak istediğimde Garanti Bankası tarafından bilgim ve iznim olmadan tarafıma kredili mevduat hesabı tanımlandığını ve içinde bakiye olduğu için sistem tarafından kapanmasının 1 ay süreceğini öğrendim.

Bu hesabı kapatmadan da maalesef maaş hesabımı Yapı Kredi Bankası'na taşıyamadım. Maaş taşıma karşılığında verilen 300 TL 'yi Yapı Kredi'nin belirdiği süre içinde Garanti'deki hesabımı kapatamadığım için alma hakkımı kaybettim.

Tarafımca belirlenmeyen oluşması için hiçbir talebimin olmadığı bir durumdan ötürü zarar gördüm. Bankanın bu durumu görüp düzeltmek için çaba harcayacağına dair en ufak bir inancım yok.

Erdem 405 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn. Erdem A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön