09 Mayıs 2013

Garanti Bankası Habersiz Kart Gönderimi!

Kayıp olan kartımı iptal ettirdim ve tekrar kart gönderimi yapıldı ancak bu gelen kart sıfırdan yeni açılan bir kart olduğunu öğrendim. benim onayım olmadan nasıl bir işlem yapabilirsiniz! ki diğer iptal olan kartım ile ilgili nasıl olurda beni bilgilendirilmem. sizden hemen bir cevap bekliyorum..

Tarkan 28 Okunma

Cevaplar

 • Tarkan 15 Mayıs 2013

  kredi kartım kayıp oldu die bankanızı aradım, kartımı iptal ettirip tekrar gönderimi yapılacaktı. Ancak bana gelen kart sıfır bir kart bunu yeni öğreniyorum. Ben ise gelen kart eski kartıma ait borçlarım içine yüklendi die biliyorum. Yanılmışım çünkü beni avukata vermişsiniz tebrik ediyorum. Bununla ilgili lütfen geri dönüş bekliyorum. .

 • Tarkan 15 Mayıs 2013

  Sayın Yetkili; Kayıp olan kartım yerine yine o borç yüklenip gönderilmez mi ! gönderilmemiş ve şuanda beni avukata vermissiniz , bu yaptıklarınızı heryerde yazıcam sosyal medya vb. şikayet vara bu kadr uzun zamandamı dönüş yapıyosunuz. !

 • Tarkan 15 Mayıs 2013

  Sayın Yetkili ; bu tarih oldu hala bir dönüş yapan olmadı. VE sizin sayenizde banka takibine alınıyorum. Eğer ki geri dönüş yapmaz iseniz Tüketici Mahkemesine başvuru yapıcam beni buna zorlamayın

 • Garanti Bankası Temsilcisi09 Mayıs 2013

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön