21 Ocak 2014

Garanti Bankası Habersiz Çekim Yapıyor.

Garanti Bankası'na ait kredi kartım kapalı olduğu halde bilgim dışında iki kez toplam yaklaşık 84 tl civarı çekim yapılmıştır. Bu durumu bankaya yaklaşık ayrı ayrı toplamda 1 saat kadar süre cep telefonumdan bankanın 444'lü iletişim numarasına yaptığım görüşmede ilettim fakat bir netice alamadım. Gerekli açıklamayı mail adresinize 2 gün içinde yapacağız diyerek durum kanımca geçiştirilmiştir. Müşterilerini telefonda oyalayan bu yaklaşımdan ve bu durumdan şikayetçiyim.

Adem 83 Okunma

Cevaplar

  • Adem 26 Ocak 2014

    Şikayetimi ilettiğim şu güne kadar daha kimse beni arayıp ta konuya çözüm bulmaya Çalışmadı. Garanti Bankası ndan halen şikayet çiyim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimiz Adem E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön