30 Mart 2015

Garanti Bankası Haberim Olmadan Sigorta Yapmış!

Garanti Bankası, bana haberim olmadan 2 adet sigorta yapmış. İşsizlik ve Sağlık sigortası ve bunların ödemesini hesabımdan ve kredi kartımdan ay ay çekmiş.

Müşteri hizmetlerini aradığım zaman, benim böyle bir sigortadan haberim yok, lütfen iptal edin ve benden haksız yere aldığınız paraları iade edin dediğim halde bu imkansız dendi.

Peki ben nasıl onay vermişim dedim. Cevap veremediler. Ya onay verdiğim ses kaydını bana gönderin ya da haberim olmadan yapılan sigortanın, benden haksız yere aldığınız ücretlerini bana iade edin. Bu konuyu yargıya taşımayı düşünüyorum.

Fikret 250 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi30 Mart 2015

    Müşterimiz Sn. Fikret B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön