06 Mayıs 2014

Garanti Bankası Güvenlik Sebebiyle Kartım Kapatıldı.

30.04.2014 tarihinde kartımın güvenliğinden dolayı kapatıldığı bilgisi aldım. Yurt dışında olduğumdan dolayı 04.05.2014 saat 19:20 civarında 4440333 kayıp çalıntı hattında k** bey ile görüştüm. Kartın ATM' den kopyalanmış olacağı bilgisini verildi ve kartın kapatılması ve yenisinin de 7 tl ücret ile tarafıma gönderileceği bilgisi verdi.

Çözüm bulamayınca takım lideri ü** bey ile görüştük ama sağolsun bu işlem sizin için yapıyoruz kullanıp kullanmamayı siz istersiniz, bu bizi ilgilendirmez bilgisini paylaştı. Konu ile ilgili herhangi bir çözüm bulamadık. Garanti Bankası benden kesilen yıllık işlem ücreti ile ilgili iadesi yerine 35 tl bonus ekleneceği söylendi ama oda yok.

Tuncay 1.942 Okunma

Cevaplar

  • Tuncay 16 Mayıs 2014

    evet çok sağolun Garanti Bankası. Soma da meydana gelen durumdan dolayı sıkıntılı günler içersinde yazmak istemiyordum ama geçen hafta cumartesi arayarak bir bilgi aktarıldı ki vay halime... kredi kartı ile ilgli arandım ve bana söylenenleri aynen aktarıyorum. Merhaba ile başlayan sözcük ve güvenlik soruları sonrası gelen açıklma iptal etmeyin 35 tl money puan ve daha önceki maney puanınzla birlikte 70 tl olacak. ben kapatama konusunda diretince gelen cevap. peki kapatma işlemini yapacağım ama 35 tl lik kapatma ücretiniz var. öhhh nasıl? efendim diğer 35 tl yıllık aidat için ödendi ve 1 yıl kartı kullanımda tutmanız gerekli saçma 35 tl money puanımdan çekin. yooo yüklenen money kullanamayız o gidecek üstüne 35 tl .. aman yarabimmm şöyle bir hesap yaptım. 35tl yüklenen money+yüklenecek35tl money+ iptali için 35 tl para. benim cebimden 105 tl. vallahi bankalar böyle para kazanıyorsa bende kendi bankamı açacağım. neyse gelelim çözüm... kartı kapatıramadım 1 yıl daha kullanımda kalacak. limit düşürelim dediğimde borçlarınız var temizleyin o şekilde talep edersiniz bizde düşürürz. allah razı olsun çok iş yaptınız. neyse maaşımı garantiden değil vakıfbanka taşıdım. poliçelerim iptal oldu ve ev sigortasınıda vakıfa taşıdım. artık bir iş yapmıyacağım. olan yine bana ve benim gibilere... bye.

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Mayıs 2014

    Müşterimiz Tuncay B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön