Garanti Bankası Göndermediği Ekstre İçin Para Kesiyor!

Berk G. |

Yaklaşık 3 ay önce Garanti Bankası çağrı merkezini arayıp bankanızdan hiç bir şekilde ekstre ve bilgi talep etmediğimi söyledim. Bankanız vadesiz hesabıma ait hesap ekstresini göndermeyi kesti. Fakat hala hesabımdan bu işlem için hala para alınmakta. Göndermediğiniz ekstre için para almak nasıl bir şeydir bilmiyorum fakat bu paraları bana acilen iade ediniz.

Ağustos ve Eylül 2013 için benden almış olduğunuz Ekstre+BSMV Ücreti diye adlandırdığınız paraları hesabıma iade ediniz. Aksi takdirde sizi mahkemeye bile verebilirim. Çünkü bana artık bankanızdan ekstre gelmiyor.Ektsre istemediğimi de telefon ile bankanıza bildirip çağrı merkezinde arkadaşınız ile teyidleştim.

Etiketler :

Kredi Kart Ekstre Çağrı Merkezi Sorun Çözme Diğer Komisyonlar

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Kasım
  10:41

  Müşterimiz Sn. Berk G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.
  7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  T. Garanti Bankası A.Ş