03 Ocak 2014

Garanti Bankası Gizlilik İlkesini İhlal Ediyor!

2007 yılından beri müşterisi olduğum Garanti Bankası'na ait kullandığım kredi kartı ödememin sadece 10 (on) iş günü gecikmiş olması nedeniyle; hiç bir yere kayıt ettirmediğim halde, babamın aranmış olmasının özel hayatıma ihlal olduğunu düşünüyorum.

Olayın vuku bulduğu gün telefonuma herhangi bir çağrı veya mesaj bırakılmadığının altını çizerim. (Ödeme bir gün gecikince bile çağrı, sms ve maille çok kereler müşterisini rahatsız eden Garanti Bankası söz konusu.)

Garanti Şikayet hattına durumu bildirdiğimde ise yasal hakları olduğunu söylediler ki böyle bir hak söz konusu bile değildir. Konu ile ilgili tüm yasal haklarımı kullanacağımı ve banka ile tüm ilişiğimi keseceğimi belirtirim.

Sevde 88 Okunma

Cevaplar

  • Sevde 06 Ocak 2014

    Konuyla ilgili Şikayet Hattından tekrar arandım ancak ortada çözüme ulaşmış hiç bir sonuç yok. Hala yaptıkları tutumun doğru olduğunu savunuyorlar maalesef. Bir hafta daha bekleyeceğim; hiç bir aksiyon alınmadığı takdirde önce BDDK'ya, oradanda sonuç alamazsam hukuki yoldan hakkımı arayacağım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Sevde Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön