09 Haziran 2014

Garanti Bankası Gişe Personeli Keyfi Olarak Zamanımı Aldı.

09/06/2014 pazartesi saat 9:45 sularında İzmir Aliağa Garanti Bankası şubesine işlem yaptırmak için gitmiş bulunup, sıra numarasına istinaden sıram geldiğinde yapacağım işleme yönelik bilerek ve kasten ismini sonradan öğrendiğim z** adlı gişe çalışanı olumsuz tutar ve profesyonel bir kişi yada kuruluşa yakışmayan bir tutumla, ortada herhangi bir olumsuz durum olmaksızın mağdur etmiş bulunmakta.

Çağımızın en değerli varlığı olan ''zaman'' ımı sebepsiz yere alıp son derece mağdur etmiştir. Sonraki zamanlarda ben ve çevremi Garanti Bankası'na bakış açımı olumsuz yönde seyir almasına sebebiyet vermiş bulunmakta . Durumu banka müdür yardımcısı yada müdürüne iletmeye çalıştım olmadı.

Adem 296 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Haziran 2014

    Müşterimiz Adem S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön