15 Mart 2013

Garanti Bankası Geriye Dönük 10 Yıllık Kredi Kartı Aidatımı Geri İstiyorum!

Yaklaşık 10 yıllık Garanti Bankası müşterisiyim. 10 senedirde bonus kredi kartı kullanıyorum. Her yıl kredi kartıma ve ek kartıma yansıtılmış olan üyelik aidatının tekrar kredi kartıma iadesi yapılmazsa geçtiğimiz aylarda yargıtayın verdiği nihai kararı yani geriye dönük 10 yıllık kredi kartı aidatının bankalardan alınabileceği kararını emsal gösterip bütün kredi kartı aidatı olarak benden alınmış ücretler için tüketici mahkemesine başvuracağımı bildirmek isterim.

Mustafa 56 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 10 Haziran 2013

    Garanti Bankası Bu Şikayetimi Kaale Bile Almadı.

  • Mustafa 05 Nisan 2013

    Bu şikayetimle ilgili hiçbir gelişme yada çözüm olmadı. Sadece bu konuyla ilgili daha öncede defalarca gelmiş olan ve kelime hatta harf sayısı bile aynı olan standart bir yazı geldi o kadar. Garanti bankasında olan hesaplarımı ve kredi kartlarımı iptal ettirmeyi düşünüyorum. Hiçbir kurum, kuruluş yada kişi vazgeçilmez değildir. Garanti bankası da bunu yakında anlayacak. Beni tekrar kazanabilmek için benden aldıklarının 3 katı harcama yapacaklar belki ama kazanamayacaklar.!!!

  • Garanti Bankası Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön