14 Aralık 2015

Garanti Bankası Geri Alınan Bonus!

Aşağıdaki kampanya bonuslarımı 10.12.2015' te yani son kullanım tarihi geçmeden kullandığım halde kullandığım Bonus kartıma eksi olarak yansıtılarak geri alınmış.

Kampanyaya Bonus, Flexi, money Bonus, Bonus Flexi ve Bonus Genç kartları dahildir. Taksitli işlemler ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir. Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan en fazla bir defa yararlanabilir ve en fazla 40 TL Bonus kazanabilir. Kazanılan Bonus, 1 - 10 Aralık 2015 tarihleri arasında kazanılan kart ile kullanılabilecektir ve kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.

Gülperi 390 Okunma

Cevaplar

  • Gülperi'nin Teşekkür Mesajı17 Aralık 2015

    Teşekkürler.

  • Gülperi 15 Aralık 2015

    Amerikan Express kartıma bana özel tanımlanan 15 TL kullandım ama daha sonra bonusun benden geri alındığını fark ettim. Yani bonusum eksi olarak görülüyor.

  • Garanti Bankası Temsilcisi14 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn. Gülperi K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön