06 Şubat 2014

Garanti Bankası Gereksiz Yere Arayıp Taciz Etmektedir!

Beni Garanti Bankası iki gündür sürekli arıyor, ben boş adam değilim her seferinde o telefonun çaldığını göremiyorum yoğun çalışmaktayım. Daha sonra merak edip arıyorum birşey mi oldu diye dün tam 5 kere aradılar.

Daha önce aradıklarında ben reklam dinlemek istemiyorum yeni yasa gereğince izin almadan arayamazlar, onlara dedim ki bakın ben aranmak istemiyorum. Tamam not alacağız diyorlar gene başladılar taciz etmeye!

Arayan kişiye bana yetkilini ver dedim 06 şubat 2014 saat: 14:09 beni hatta bekletti yetkilisi tenezzül edip telefonu almadı bu terbiyesizliktir. Bana çözüm bulmak zorundasınız ben sadece maaş müşterinizim başka işlem yapmak istemiyorum en kısa zamanda aramanızı bekliyorum.

İrmak 88 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimiz Irmak Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön