Garanti Bankası Gelmeyen Bankamatik Kartı!

Emrah Ö. |

Garanti Bankası Yenişehir şubesinde 2,5 ay önce açtırmış olduğum hesabımla ilgili bankamatik kartı talep ettim. Banka kuryeye yönlendirdiğini söyledi. Teslimatı iş adresine yapmalarını söyledim. 2,5 ay geçmesine rağmen kart halen kuryede görünüyor. Çok merak ediyorum kurye o kartla ne yapıyor. Bankayı arıyorum kuryede diyor Kuryenet'i arıyorum bizde böyle bir teslimat yok diyor. Bankanın kuryeye mi gıcığı var Kuryenet'in bankaya mı yoksa ikisinin de bana mı anlamadım. İlgili kurumlardan bir yetkili bu durumu izah ederse çok memnun olacağım.

Etiketler :

Banka Kartı Teslim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrah Ö.
  02 Şubat
  15:24

  Maalesef olumlu değerlendirmek isterdim. Bir borç gecikmesinde günde 50 kere arayan sizler keşke bu çalışkanlığınızı bu hizmetleri de sağlamakta gösterseniz.

 • Emrah Ö.
  02 Şubat
  15:22

  Banka yukarıda yazdığı gibi hemen iletişime geçmiştir. Fakat iletişime geçen değerli haklı müşteri hizmetlerindeki ardaşalarımıza bir metin verilmiş ve bu metinden hepsi aynı şeyi söylemekte. Hesap açılalı üç ay oldu şikayetvar 'a bu sorunu yazalı 20 gün oldu halen benim paracard kuryede görünüyor. Değerli Garanti Bankası sizden paracard istemiyorum sadece şunun bilgisini bana iletirseniz çok sevineceğim sorum şu; "kurye benim kartımı halen getirmeyip napıyor". Bu soruyu cevaplarsanız çok memnun olurum.

 • 22 Ocak
  16:52

  Müşterimiz Sn. Emrah Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş