Garanti Bankası Gecikmiş Borç İçin Ödeme Sözü Talebimin Reddi.

Semih S. |

Şirketimden 8 aydır maaş alamadığım için kredi ödemelerimde sıkıntı yaşadım. Ancak çok kötü durumda olmama rağmen bu süreçte imkanım oldukça söz verdiğim ödemeleri yaptım. Sonuç olarak şu an yalnızca 2 dönem gecikmedeyim.

1-Bugün bankadan 09:04'te arandım. Temsilci hanıma öncelikle ne için aradığını sordum; "sizce ne için arıyor olabilirim? "şeklinde seviyesiz 1 soruyla karşılaştım. Müsait olmadığım için sonra aramalarını istedim; "16:00dan sonra aranacağım" söylendi. Ancak 12:36da 'Borcum için anlaşma sağlamadığım ve dosyamın Yasal Takip Aktarım Servisi'ne devredileceği ne dair mail aldım. Bu durumun sabah arayan temsilcinin şahsi 1 müdahalesi sonucu olduğu görülüyor.

2-Az önce bankayı arayarak ödeme sözü vermek istediğimi belirttim. Mümkün olmadığını, bir şey fark etmeyeceğini söylediler. Fevrî tutumu için temsilciden ve ödeme yapmak istememe
rağmen yardımcı olmayan bankadan şikayetçiyim.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Haziran
  16:23

  Değerli müşterimiz,

  Sorun yaşadığınız için üzgünüz.

  Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz.

  - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00)
  - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu
  - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu

  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  T. Garanti Bankası A.Ş