Garanti Bankası Gecikme Bildirim Ücreti Kesmiş!

Gökmen U. |

Garanti Bankası ek kredi kartıma ait ekstrelerimi incelediğimde 15.12.12, 15.02.13, 15.02.13, 13.11.13 tarihlerine ait 2 tl gecikme bildirim ücretleri kesilmiş.Sebebini sorduğumda bana gecikmeyi bildirmek için zarf gönderildiğini ve bunun ücretini kestiklerini söylediler.Bana herhangi bir zarf ulaşmadığını belirtmeme rağmen postane ile görüşmem gerektiğini söylediler.Bana zarf ulaşmadığı halde, yani hizmet alamamama rağmen bunu almış gibi benden ücretini kestikleri için Garanti Bankası'nı şikayet edip bu ücretlerin iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme SMS Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökmen U.
  22 Aralık
  15:55

  kartımı kapatmayı düşünüyorum

 • 18 Aralık
  10:43

  Müşterimiz Sn. Gökmen U. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş