06 Ocak 2014

Garanti Bankası Gecikme Bildirim Ücreti!

150 TL'lik kredi kartı borcumun ödeme zamanı geçtiği için Garanti Bankası bana bilgilendirme mesajı attı. Borcunuzun ödeme zamanı geçmiştir ödeyin diye. Bende hemen borcumu aynı gün içerisinde ödedim. Bu ay baktım ki hesap özetine 2 TL gecikme bildirim ücreti kesmişler.

Ben bunu koskoca Garanti Bankasına yakıştıramadım. Hem borç hatırlatacaksın hem sana olan borcumu ödeyeceğim hemde benden 2 tl keseceksin. 2 tl az bir ücret gibi görünebilir ama bu milyonlarca insanlardan kesiliyor ve haksız kazanca giriyor. Ben istemediğim halde bu mesajı bana atıyorlar. Ayrıca şu günlerde şu kampanya var mesajını bedavaya atabiliyorsa bir banka hatırlatma mesajını da ücret kesmeden atabilir.

Harun 45 Okunma

Cevaplar

  • Harun12 Ocak 2014

    cevap olarak geri dönüş yapıldı ama garanti müşterisi olarak dikkate alındığımızı düşünmüyorum kendi bildikleri yapmaya devam ediyorlar garanti ile olan tüm ticari ilişkimi kesiyorum.böyle bir bankacılık anlayışları var.

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Harun B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formundan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön