03 Nisan 2013

Garanti Bankası Gecikme Bildirim Ücreti!

Dün ödenmesi gereken ek kartıma bugün ödendiğinden 2 TL Gecikme Bildirim Ücreti kesilmiş fakat en sinir bozucu kısmı bana hiç kimse bildirimde bulunmadı o kadar alışılmış ki insanlardan haybeye para alınmasına arama veya mail atma zahmetinde bile bulunulmamış.

Müşteri Temsilcisinin “evet doğru sizi aramayı atlamışlar” demesi ayrıca komik! Bu bir haksız kazançtır ve dolayısıyla ek kartımı kapatmakla başladım bundan sonra da kredimi başka başka bir bankaya alıp, 2 kredi kartımı ve 2 emeklilik sigortasını kapatıp tüm otomatik ödemeleri iptal edeceğim.

Bravo Garanti Bankası 2 TL kazandınız fakat tüm işlemlerini sizden gerçekleştiren bir müşteri kaybettiniz!

Eda 224 Okunma

Cevaplar

  • Eda04 Nisan 2013

    "Kredi Kartı borcunuza ilişkin ödemenizi son ödeme tarihinde gerçekleştirmemeniz durumunda, bankamız tarafından borcunuzu ve son ödeme tarihinizi hatırlatmak amacıyla sms ve posta bildirimleri yapılmaktadır. Bu hizmetimiz karşılığında 1. gecikme bildirim ücreti 2 TL , 2.gecikme bildirim ücreti 3 TL olmak üzere ücret alınmaktadır. Saygılarımızla, " bana yazılan mesaj bu fakat sayın yetkili bana herhangi bir bildirim yapılmadı ve onu burada da açıkça belirttim ezbere cevap yazmasak daha sevimli olmaz mısınız?

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön