25 Mart 2013

Garanti Bankası Gecikme Bildirim Ücreti!

Garanti bankası 23.03.2013 tarihinde Gecikme Bildirim Ücreti adında para kesmiş kredi kartımdan. Hoş herhangi bir iletişim yolu ile de bilgilendirilmiş de değilim Bu yüzden bu ücretin bir sonraki kredi kartı ekstremden düşülmesini talep ediyorum. Bu tür tuhaf ücretler kesilmeye devam ederse Garanti bonusumu iptal ettirmeyi bile düşünenbilirim.

V 38 Okunma

Cevaplar

  • V25 Mart 2013

    Garantiden aşağıdaki cevap geldi. ----------------------------------- Sayın VELİ MEHMET NAZLI, www.sikayetvar.com ‘dan göndermiş olduğunuz şikayetiniz 34321462 numarası ile Haklı Müşteri Hattı’nda kayıt altına alınmıştır. Kredi Kartı borcunuza ilişkin ödemenizi son ödeme tarihinde gerçekleştirmemeniz durumunda, bankamız tarafından borcunuzu ve son ödeme tarihinizi hatırlatmak amacıyla sms ve posta bildirimleri yapılmaktadır. Bu hizmetimiz karşılığında 1. gecikme bildirim ücreti 2 TL , 2.gecikme bildirim ücreti 3 TL olmak üzere ücret alınmaktadır. Saygılarımızla, ----------------------------------- Sayın garanti yetkilisine sesleniyorum. şikayetimde de belirttiğim üzere herhangi bir iletişim yolu (sms ve posta) ile bilgilendirilmiş değilim. Mesajlarınızı lütfen doğru okuyun. Yetkili IT elemanlarınız gönderilen posta ve sms loglarını incelemesini talep ediyorum. Bununla ilgili bana şu gün, şu saatte sms yada eposta gönderildi şeklinde resmi bir yazı göndermenizi talep ediyorum. saygılarımla.

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön