11 Aralık 2015

Garanti Bankası "Garanti Haklı Müşteri Hattı" Şikayet Hakkında Geri Dönüşte Bulunmuyor!

Garanti Bankası'ndan 2015 Aralık ayı içerisinde İhtiyaç kredisi kullanmak üzere başvuru yaptım. Kredi için atanan ekspertiz raporunda gayrimenkul için çok düşük bir ekspertiz bedeli gösterdi. Banka şubesinden ekspertiz raporunu aldım, rapor içerisinde emsal için verilen 3 örneğin tamamının problemli olduğunu gördüm.

Raporda tanımlı telefon numarasının kullanımda bile olmadığını gördüm. 11.12.2015 tarihinde saat 15:30 civarında Garanti Bankası'nın Haklı Müşteri Hattından M*** Hanıma bu bilgileri detaylı olarak aktardım. Şikayetimin akıbetini nasıl öğreneceğimi sorduğumda hayatımın en büyük şokunu yaşadım. Şikayetimin kaydedildiğini ancak akıbeti ile ilgili bilgi verilemeyeceğini söyledi.

Hasan 70 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Aralık 2015

    Müşterimiz Hasan Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön