02 Mayıs 2015

Garanti Bankası Flexi Ekstra Taksit Hakkında Yanlış Bilgilendirme Sonucu Yaşanan Mağduriyet!

Flexi kredi kartımla yapmış olduğum alışverişe firma 2 taksit veriyordu. Ben Garanti Bankası'nın +7 taksit yapmasını talep etmekteydim. Alışverişi gerçekleştirmeden önce 2-3 defa Garanti Bankası müşteri hizmetlerini arayıp (4440333) bilgi aldım, dedim ki ben alışveriş gerçekleştireceğim ekstra taksit politikamız nasıl? Yapabiliyor muyuz? Cevap ''Tabi ki de oldu. '' Ben de bu görüşmelere dayanarak alışverişi gerçekleştirdim.

Sonra bankayı aradım. Bana dendi ki ''Taksitlendirme yapamıyoruz çünkü elektronik sektöründe geçerli değil. ''

Ben 2-3 defa arayıp sormuşum bilgi almışım ve bana her seferinde sorun yok denmiş. Kimse bana elektronik sektörü istisnadır demedi, çok zor durumda kaldım.

Suhan 1.242 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn. Suhan A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön