Garanti Bankası Fek Ücreti İstiyor!

Sedat Y. |

Garanti Bankası ile 2006- 2012 tarihleri arasında gerek kredi gerekse kredi kartı hesap kartı v.s çalışmam olmuştur. Bu süreçte genelde memnuniyetimi dile getirmek isterim. Lakin 2007 ve 2012 tarihleri arasında kullanmış olduğum konut kredisinin ödemelerini hiç aksatmadan ödemiş bulunmaktayım. Buna rağmen ödemelerim bittiği halde benim en doğal hakkım olan borcu yoktur (fek belgesi)dokümanını istediğimde 350 tl ücret talep edildi. Bu talep edilen ücreti ödemek istemiyorum vede kanuni hiçbir dayanağı bulunmadığı kanaatindeyim . İletişim.0533216**
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Not: Garanti Bankası Küçükbakkalköy Şubesi.

Etiketler :

İpotek İşlem Ücretleri

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ocak
  16:26

  Müşterimiz Sn. Sedat Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş