28 Mart 2013

Garanti Bankası Fazla Alınan Kredi Kartı Ücreti!

Garanti Bankasının 2013-Ocak kredi kartı ekstresinde "01.01.2013 itibariyle, Bonus Card'ın, kullanım tarihinden itibaren ilk yıl için asıl ve ek kart ücreti 5,70 TL, asıl kart ücreti diğer yıllar için 59 TL, ek kart ücreti de 30 TL olacaktır." yazıyor.

Fakat görüyorum ki bu ay 59 TL kart ücretini kesmişler. Kendilerine info maili attım ama henüz cevap gelmedi. Elbette kart ücreti alacaksınız tüketiciye dayattığınız için bir çıkış yolu kalmadı bunu anladık. Garanti Bankası'yla ilişkimi sene sonunda keseceğim. Size bol kart ücreti gelirli yıllar dilerim.

Murat 44 Okunma

Cevaplar

  • Murat29 Mart 2013

    Az önce farkettim, internet sitelerinde ürün hizmet ve ücretleri bölümüne, bonus card için ilk verilişte 5,70TL alınacağı, her yıl için 59TL kart ücreti yansıyacağını güncellemişler. En kısa sürede borcumu kapatıp, iş bankasına geçiyorum, hem ilk yıl kart ücreti almıyor, hemde sonraki yıllarda 50 TL kart ücreti kesiyor.

  • Murat29 Mart 2013

    2 gün geçti henüz cevap alamadım. Tabi ne diyebileceğinizi de merak ediyordum. Maddi sıkışıklığım geçer geçmez Garanti Bankasıyla bütün ilişkimi kesiyorum. Hiçbir şekilde cep telefonuma da sms istemiyorum. Bunu güzel bir talimatla da ileteceğim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi28 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön