23 Ekim 2013

Garanti Bankası Fatura Talimatında Farklı Abone Adı Çıkartıyor!

Garanti Bankası'nda bulunan ticari vadesiz hesabımdan 21. 10. 13 tarihinde yani dün otomatik ödeme işlemi gerçekleşmiştir. Fatura sıra no: 2013-10-21-18. 41. 45. 52***9.

Ödeme Meram Elektriğe yapılmıştır. Belirtilen işlemde abone adı S** Ö***'tir. Fakat ödeme, Garanti Bankası'nın sisteminin güncel olmamasından kaynaklı eski abone ismi üzerinden gerçekleştirilmiş. Fatura farklı isimde olduğu için faturayı giderde kullanmak firmamızda problem oluşturuyor. Bu sebepten Garanti Bankasına ait sistemsel hatalı faturayı düzelterek Meram Elektriğe ödenen otomatik talimatlı faturada abone adının S*** Ö*** olarak güncellenip yeniden fatura oluşturulmasını talep ediyorum.

Seha 56 Okunma

Cevaplar

  • Seha 27 Ekim 2013

    Garanti Bank personili tarafından konu geçiştirildi ve çözüm üretimi başka bir firmanın üzerine atıldı. Sorumluluk göstermeyip çözümü geçiştirmiş olması bende büyük hayal kırıklığı yaşattı.

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Ekim 2013

    Müşterimiz Sn. Seha Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön