Garanti Bankası Fatura Ödeme Sorunu!

Oğuzhan A. |

26/07/2016 tarihinde zaten ödemiş olduğum 148,00 TL bedelindeki faturamın,
"Garanti Bankası internet şubesi > ödemeler > fatura otomatik / kayıtlı fatura işlemleri fatura / borç görüntüleme" bölümünden borç sorgulama işlemi yaparken hala İstanbul büyükşehir belediyesi kurumuna ait borcumun olduğunu gördüm ve banka şubemi arayarak durum hakkında bilgi olarak İstanbul büyükşehir belediyesi kurumunun sisteminden kaynaklanan bir problem nedeniyle şu anda bu sorunu yaşıyorsunuz dendi. Bende iski müşteri hizmetleri ile görüşüp problemin bankadan kaynaklandığını tarafıma iletmiş olup tekrar banka şubemi arayarak durumu bildirdim ancak telefondaki hanım efendi işlemi yapamayacağını anladığı an zaten sizinle ben ilgilenmiyorum sizi farklı bir arkadaşa aktarmam gerekiyor şeklinde ifade kullanarak mağduriyetime herhangi bir çözüm sunamadan telefon hattan düşmüştür.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Ağustos
  09:02

  Değerli müşterimiz,

  Sorun yaşadığınız için üzgünüz.

  Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz.

  - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00)
  - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu
  - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu

  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  T. Garanti Bankası A.Ş