24 Temmuz 2014

Garanti Bankası Fatsa Şubesinin Kendini Beğenmiş Bireyselcileri!

Garanti Bankası'nın 229852** hesap no'lu maaş müşterisiyim. Fatsa şubenizde ki iki bireyselci var, ikiside kendini beğenmiş, küçümser bir konuşma havasında. Hesap açtrmak için gitmiştim, bana yanlış hesap cüzdanı verdi. Neyse yoğunlukta olur diyelim, Atm kartı isteyin demiştim istememiş, gişedeki beyfendi halletti sağ olsun.

Yani geçen yine birşey sormaya gittim cevap verirken burun felan kıvırmalar, değişik tarzda cevaplar vermeler, yani siz kimsiniz afedersiniz de, maaşlarınızı müşteriler sayesinde alıyorsunuz!

Sezer 249 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sezer B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön