08 Eylül 2014

Garanti Bankası Faktoring Hizmetleri Mağdur Etti.

Nakit sıkışıklığımızdan dolayı maalesef Garanti Faktoring ile çalışmak zorunda kaldım.Malumunuz, fatura ve çek ile birlikte Garanti faktoringe gittim, işlemler yapılırken çek tutarından daha fazla faturayı temlik altına aldı, nedenini sorduğumuzda "daha sonraki işlemler için uğraşmamak" yanıtını verdiler.

Tekrar faktoring işi olduğumda bu sefer getirdiğim çekleri kabul etmediler. Başka firmaya yönelince bu sefer bol keseden aldıkları fatura temliğini iptal etmediler. Saatlerdir bekliyorum ve hala daha sonuç sıfır. Esnaf'în yanında olması gereken garanti, fazla temlik alarak hem beni kendine muhtaç durumda bırakıp hem de piyasanın altına teklif vererek beni zor durumda bırakmıştır.

Kaan 2.104 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Eylül 2014

    Müşterimiz Kaan G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön