17 Nisan 2014

Garanti Bankası Faiz Üstüne Faiz Alıyor!

Garanti Bankası'ndan sahip olduğum kredi kartımı o dönem ki mevcut borcunu taksitlendirerek kartımı kullanıma kapattırdım ve mevcut borcumu taksitlendirmek için ektra para ödeyip kredi kartımı taksitlendirmiş oldum.Taksitlendirilmiş bu borcumu her ay belirlenmiş taksitlenmiş miktar kadar ödemeye başladım.

Ödeyemediğim aylarda banka faiz koydu, buraya kadar herşey tamam. Bugün bankayı arayıp son borç durumumu öğrenmek istediğimde de faiz üstüne tekrar faiz yediğimi öğrenmiş bulunuyorum ve hala bana belirlenmiş taksitlenme üzerinden faiz gelirse diye 3 5 lira fazla yatırmamı söylüyorlar.

Çiğdem 151 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Nisan 2014

    Müşterimiz Çiğdem A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön