24 Mayıs 2014

Garanti Bankası Express Limit Mağduruyum!

Düğün alışverişim için kredi kartı limitimi 15.000 tl'ye yükselttim. Alışveriş bir çok eşya aldığımız için limit aşımı yaptığımızı fark etmedik ve yaklaşık 17.600 tl'lik alışveriş yaptık fakat bankadan limit aşımı olduğuna dair hiçbir uyarı mesajı gelmedi. Üstüne üstlük bir kaç gün sonra bu limit aşımı üzerinden günlük faiz uyguluyoruz diye mesaj geldi ve ben 2,600 tl'yi nakit olarak anında yatırmak zorunda kaldım.

Bankayı aradığımda kredi kartını alırken attığımız imzaların içinde bu ekstra limiti de kabul ettiğim söylendi. Bu müşteriyi yanıltmak değilde nedir? Hiçbir uyarı mesajı gelmeden, banka bana nasıl her gün faiz işletebileceği bir ekstra limit tanır? Mağduriyetimin giderilmesini rica ederim.

Elif 670 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Mayıs 2014

    Müşterimiz Elif O. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön