11 Eylül 2014

Garanti Bankası Evrak Bedeli Altında Mağdur Etme!

Kredimi vade öncesi kapattıktan sonra masraf iade konusu ile ilgili bilgi talep ettim, 70 TL'lik bir ödeme yapılması karşılığında süreci başlatabildiklerini, bana sms ile bankadan bilgi geleceğini ve bankaya davet edilip ödemenin geri yapılacağını beyan edildi. Başka bir işlem veya başvuru yapmam gereklimi şeklinde dönüş yaptığımda, yok hayır biz takip ediyor haber veriyor olacağız şeklinde dönüş oldu.

Bugün ise müşteri şikayet bölümüne konunun akıbetini öğrenmek için telefon açtığımda, bir sürecin başlamamış olduğu, benim kaymakamlığa, hakem heyeti gitmem gerektiği, bankanın da bana karşı dava açabileceği (tehtidkar şekilde) bir dönüş oldu. Süreç detaylı anlatılmadığı için resmen kandırıldım.

Beser 275 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Eylül 2014

    Müşterimiz Beşer T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön