22 Ocak 2014

Garanti Bankası Evim Garantide Plus!

17.01.2014 tarihinde garanti bankasından ev kredisi talep ettiğimde bana bu krediyi yaptırmamın zorunlu olduğunu söylediler. 20.01.2014 tarihinde tapu almaya gittiğimde DASK olmadığından tapuyu alamadım. Bankaya tekrar gittiğimde sistemde arıza olduğunu önce yaptırdığım sigortayı iptal edip çağrı merkezinden sigorta yapacaklarını söylediler.

Kredi kartımla DASK ı yaptırdık fakat önceki sigortam iptal olmamış. Eureko sigortayı arıyorum bana evin rehinli olduğunu sigortayı iptal edemeyeceklerini söylüyorlar. Zorunlu olmadığım bu sigortanın derhal iptalini ve ödediğim paramın derhal hesabıma iade etmesini talep ediyorum.

Ahmet 847 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimiz Ahmet İ. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön