08 Eylül 2015

Garanti Bankası Evim Garantide İptali!

Garanti Bankası 187*****numaralı müşterisiyim. 2014 yılı ağustos ayında 48 ay vadeli 44.000 TL konut kredisi çektim. Her yıl düzenli olarak 10****9 poliçe numaralı Evim Garantide / plus adlı sigortaya 160 TL ödemekteyim.

Garanti Bankası'na bu sigortanın iptali talep etmeme rağmen şahsıma herhangi bir dönüş yapılmamıştır. Yapılan bu sigortanın kanuni herhangi bir yaptırılma zorunluluğu yoktur. Sigortanın yaptırılması konut kredisi alanın iradesinde olduğundan, adıma düzenlenen bu sigortanın iptalini istiyorum. Aksi takdirde konut kredimi başka bir bankaya transfer edeceğimin bilinmesini isterim.

Taner 98 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn. Taner İ. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön