22 Eylül 2014

Garanti Bankası Euro Borcumu Ödeyemiyorum!

Kredi kartımdan yurt dışında yaptığım alışverişin Euro borcunu internetten ödeyemiyorum, ne internet yolu ile ne de telefonla bu sorunu çözemedik.Garanti Bankası benden euro hesabı açmamı istediler onu da yaptık ama Alo Garanti limitlerindeki sınır nedeniyle sorunu yine çözemedik. İnternet bankacılığında ileri çözümler sunduğunu iddia eden bir bankanın, hesabımda TL cinsinden parayı alıp euro borcum miktarında talimatım ile kurda çevirerek borcu ödetmek yerine, beni şubeye gitmek zorunda bırakması ve üstüne gecikmeden dolayı takibe alınacaksınız tehditli mesajlar göndermesi kabul edilebilir değil! Bana söylenen; "ya şubeye gidin euro alın ve böyle ödeyin yada sonraki ekstreyi bekleyin.." nasıl yani?

Gökberk 864 Okunma

Cevaplar

  • Gökberk 26 Eylül 2014

    telefondan milyon tane işlemi yapabilmemize ve işlerine geldiğinde hiçbir güvenlik gerekçesine sığınmadıkları halde, güvenlik gerekçesiyle " telefondan yabancı para alımı limiti" yapılamadığı gerekçesiyle halen şubeye gitmeye zorlanıyorum.. gitmeyeceğim.. yabancı parayı TL çeviremeyen bir bankanın şube kuyruğuna girmem.. TL çevirin borcumu öderim..

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Eylül 2014

    Müşterimiz Gökberk G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön