28 Ocak 2014

Garanti Bankası Eskişehir Merkez Şube Kasasında 1000 $ Bile Yokmuş!

Beni ciddi anlamda zarara soktular! Bankada birikmiş bütün maaşımı çekmek istedim 26 bin dolar. Bu parayı kolay biriktirmedim ve ciddi anlamda paraya ihtiyacım oldu Eskişehir Merkez Garanti Bankası'na gidip paramı talep ettim. Veznedeki görevli bana parayı çekemeyeceğimi söyledi ve resmen alay etti güldü. Şefine gülerek "müşteri 26 bin $ çekecekmiş" dedi şoka girdim!

Bankada 1000 $ bile yok paranızı talep ederiz 10 gün sonra belki gelir dediler...

Bir bankada nasıl 1000 $ bile olmaz! İşimi göremediğim yetmediği gibi daha bugünden 1000 TL zarara soktular ve 10 gün içinde dolar ne kadar düşer bilemiyorum mahvoldum emeklerim yandı.

Daha önce başka bankadan para çektim tirink ödeme yapmışlardı!

Anıl 124 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimiz Anıl A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön