03 Nisan 2013

Garanti Bankası Erken Ödeme İndirimi Uygulamadı!

Madde 6 - Vadeden önce ödenecek bir veya birden fazla taksit söz konusu olduğunda, erken ödenen taksit tutarı içinde yer alan anapara tutarı üzerinden akdi faiz oranı ve erken ödenen gün sayısı dikkate alınarak bulunacak faiz, faiz üzerinde hesaplanacak kamusal yükümlülükler toplamı ve komisyon tutarı kadar indirim yapılır.

Bu halde faiz indirimi Ek 1'de verilen formül doğrultusunda yapılır diğer bankalardan da bu uygulamayı bildiğim için vadesi 30 /04 2013 olan borcumuzu 02/04/2013 ödemiş olmamıza rağmen hiç bir indirim yapılmamıştır.

Eyüp 58 Okunma

Cevaplar

  • Eyüp05 Nisan 2013

    keyfi bir değerlendirme söz konusu olmuştur.tarafıma sadece zaman kaybı yaşattınız..hiç bir çözüm üretme girişimi bile olmadı.dayanaksız yetersiz ve anlamsız bir konuşma yapıldı.ben kanundan bahsediyorum garanti personeli bana sirket uygulamasından bahsetti.

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön