20 Nisan 2013

Garanti Bankası Erken Kredi Taksit Ödemesine Ücret Alınıyor!

1863648 Müşteri numarası ile çekmiş olduğum kredinin ilk taksiti 21.04.2013 tarih Pazar gününe denk geldiğinden ödememi pazar günü bir sorun yaşamamak için 19.04 Cuma günü internet bankacılığından yaptım. Benden 6,10 TL fazla ücret tahsil edilmiştir. Bu paranın fazla tahsil edildiğini şube ile görüştüğümde benden erken ödeme yaptığınız için bu ücret alınmıştır gibi bir cevap ile karşılaştım.

Bunca yıldır bankalarla çalışmaktayım kredi taksitini erken ödeyen müşterilerinizden ilk defa bir bankanın ücret alma mantıksızlığı ile karşılaştım. Böyle bir uygulamadan haberim olmadığından, 6 TL ücret tahsil edilmiştir. Bu benden haksız alınan ücretin iadesini talep ediyor. Bankanızın böyle bir ücret almasından dolayıda kınıyorum.

Göksel 32 Okunma

Cevaplar

  • Göksel 22 Nisan 2013

    Yeni bir mail aldım alınan ücretler şeffaflıkmış kısacası uğraşmayın elimize düşmüşünüz bir kere yapacak bişey yok diyorsunuz. garanti cevabı . Haklı Müşteri Hattı’na iletmiş olduğunuz 34833759 numaralı mesajınız değerlendirilmiştir. Bankamız kredi komisyon ve dosya masrafları, rehin kaldırma yazısı,erken ödeme(ödeme planı değişikliği) standart ücretler olup, şubelerimizde ve kredi sözleşmenizde şeffaf ücret anlayışımız çerçevesinde bildirilmektedir. Şubelerimizden yapılan işlem masraflarının bir kısmını karşılayabilmek amacıyla talep ettiğimiz ücreti anlayışla karşılayacağınızı umar, Bankamızla çalışmayı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Detaylı bilgi için hesabınızın bağlı olduğu şubemiz ile görüşebilirsiniz. Saygılarımızla,

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön