24 Nisan 2013

Garanti Bankası En Son Gönderdiğim Konu Hakkında Geri Dönüş Yapılmadı!

Konu hakkında dönüş yapılmadı 4 ay oldu ama her hangi bir düzenleme yapılmadı benim anlamadığım bir konu var oda geçen sene avukatlık olan yasal takibe giren ve her ay maaşının belli bir miktarına el konulan bir insan gidip garanti bankasından 3 ay önce kredi çekiyor ve kredi kartı baş vuruşu onaylanıp kredi kartı gönderiliyor normalde hani 5 sene her hangi bir işlem yapılamıyordu bu nasıl oluyor da Garanti Bankasından kredi çekiyor ve kredi kartı alıyor bana biri açıklama yapsın benim sadece idari takip e giriyor ve son 5 taksitimin hepsi yatırıp kapatıyorum ve idari takip in güncellemesi için bankanıza başvuruyorum ama hala bir düzenleme olmadı.

Yakup 50 Okunma

Cevaplar

  • Yakup 25 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş. Hep cevap olarak bu yazıyı gönderiyorlar bunu otomatik olarakmı atıyorlar anlamış değilim

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön