21 Ocak 2014

Garanti Bankası Elma Hesabının İptali

Maaş için Garanti Bankası'ndan hesap açtırdım. Senelerdir kullanmaktayım. Son 2 yıldır nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde elma hesabına geçmişim ve bu yakın zamana kadar faiz olduğunu bilmiyordum. Bankayı aradım ve mail attım,asla ama asla faiz kazanç istemediğimi ve elma hesabımın normal mevduat ve maaş hesabına çevrilmesini istedim ve isim gereği şehre gelemediğimi bildirdim.

Hiç bir tepki alamadım hala elma denen hesap benim maaşımdan para çekip faiz eklemektedir. bu durum çözümsüz büyük sıkıntı halinden çözülmüş bir duruma dönüştürülmesini yetkililerden acil olarak talep etmekteyim. Çok sıkıntı yaşamaktayım. Çözüm imkansızsa izin alıp dava açmaya niyetim vardır. Acil.

Serkan 59 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimiz Serkan Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön