06 Şubat 2014

Garanti Bankası Ekstreye Yansıyan Yıllık Aidat Bedeli!

Uzun zamandır Garanti Bankası hesaplarını ve kredi kartını kullanmaktayım. Kredi de kullandım. Ocak 2014 kredi kartı ekstresine,69 TL yıllık aidat bedeli adı altında ücret yansıtıldığını gördüm.

05.02.2014 tarihinde haklı müşteri hattı ile yapmış olduğum görüşmede,bedelin iadesinin mümkün olmadığı,alternatif olarak karta 50 TL bonus aktarılabileceği,konunun genel bir şikayet olarak değerlendirileceği,geri dönüş yapılmayacağı söylendi.

Böyle bir yaklaşım,bankanın müşterisini ve müşterisini kaybetmeyi hiç önemsemediğini açıkça göstermiştir. Mesleğim gereği de yasal yola başvuracağım ve banka ile olan tüm bağım kısa süre sonra nihayet bulacaktır.

Özgür 64 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimiz Özgür C. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön