27 Ekim 2014

Garanti Bankası Ekstremi Kesmiyor!

Garanti Bankası kredi kartımla ilgili iki aydan beri ekstrede sorun yaşıyorum. Bugün az önce 27 Ekim 2014 Pazartesi günü ekstre kontrol etmek için internet şubesine girdim ekstre kesilmemiş hesap kesim tarihinde 25 Kasım 2014 Son Ödeme Tarihi 5 Aralık 2014 olarak gözüküyor. Bundan birgün öncede kontrol ettim hesap kesim tarihi 26 Ekim 2014 olarak gözüküyordu bugün ise başka hesap kesim tarihi var ekstre kesilmemiş bu aralar kartımı kullanmıyorum. Borcum ne ise bilmek istiyorum. Şubeye gidip borcumu ödeyeceğim. Hayatım boyunca bana hiç kimse borcun var bana diyerek karşıma çıkmadı. Şikayetçiyim.

Birol 337 Okunma

Cevaplar

  • Birol 27 Ekim 2014

    Garanti Bankası Müşteri Temsilcisi Özcan bey tarafından arandım en sonunda borcumu öğrendim ama Garanti Bankası internet şubesinde bir sonraki ayın hesap kesim tarihini yazıp eksrede olan borcumu neden yazmıyor? Garanti Bankası siz ne yapmaya çalışıyorsunuz anlamış değilim eksre kesilince neden borcumu yansıtmıyorsunuz? böyle giderse bir daha kredi kartımı hiç kullanmayacağım hiç memnun olmadığımı belirtmek isterim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Ekim 2014

    Müşterimiz Sn.Birol E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön