03 Mayıs 2013

Garanti Bankası Ekstrem Gelmeden Limitimi Düşürdü!

Garanti Bankası telefon bankacılığı aracılığıyla kredi kartı başvurusu yaptım. 3000tl limit istediğim halde 2000 tl lık limit açıldı. Her ay maaşım Garanti bankasına yattığı halde ve daha ilk ekstrem gelmeden limitim habersiz bir şekilde 500tl ye düşürüldü. Kartlarımın limit yetersizliği dolayısıyla kapatılması talebinde bulundum.

1 hafta sonra banka tarafından arandım ve sorunumun bir hafta içerisinde çözüleceği bildirildi. Ancak 10 gün sonra yaptığım aramada böyle bir kayıt yapılmadığı limit arttırım talebi olmadığı belirtildi. Atmden iki defa arttırım talebinde bulunduğum halde limitim arttırılmadı ve nedeni belirtilmedi. 4 defa banka ile iletişime geçtim ancak bir sonuca ulaşamadım.

Davut 99 Okunma

Cevaplar

  • Davut03 Mayıs 2013

    Bana burdan da aynı şekilde "Bankamızın kredi kartı risk politikalarına istinaden yapılan değerlendirme gereği limitiniz düşürülmüştür. Kart limitiniz hakkında 4440333 Alo Garanti ya da şubelerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. " şeklinde mesaj atmışsınız. Sorun da bu zaten henüz kullanmaya başlamadığım kartımın limiti hangi nedenle düşürülüyor? bir hafta önce görmediğiniz risk neydi de bir anda ben kartı kabul edince farkettiniz? Daha detaylı bilgi alabilirsiniz demişsinizde şu ana kadar ulaştığım en detaylı bilgi bu gönderdiğiniz mesaj. Daha detaylısı için yetkili kimse yok nedense. Soruma daha detaylı bir cevap istiyorum sadece baktık olmadı değil. Bana size 500 tl limit verilecek dense zaten kredi kartı açtırmazdım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön