04 Ocak 2016

Garanti Bankası Ekstrede Kesilen Tuhaf Ücret Silsilesi!

Yine klasik bir Garanti Bankası'nın, klasik her ay ki ekstre tuhaflıklarıyla karşı karşıyayız. Aylardır, ekstreden önce farz-ı misal 650 TL bulunan kartım ekstre sonrası bir bakıyorum 620, 610, 600 TL her ay farklı ücretler alınarak düşmekte. Nakit avans ücretini zaten alıyorsunuz, herhangi bir şirket yahut kamu kuruluşu yahut bir kuruma taksitli alışverişim yok, bu kesilen ücret taksit ücreti de değil nedir?

Dün kartımda 1664 TL bulunurken, bugün 12 Ocak 2016 son ödeme tarihli ekstremin kesildiğini öğreniyorum ve bakiyeme bakmak için giriyorum. O da ne? 1596 TL kalmış. Bu 68 TL neden kesildi? Bu tuhaf kesintiler her ay sürecek ise eğer ben kartımı yavaştan iptal etmeye hazırlanayım.

Günay 124 Okunma

Cevaplar

  • Günay'ın Teşekkür Mesajı07 Ocak 2016

    Garanti Bankası Haklı Müşteri Hattı'nın göstermiş olduğu ilgi, izahat ve bilgilendirmesine çok teşekkür ederim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn. Günay G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön