27 Şubat 2016

Garanti Bankası Ekstre Sorunu!

Bu akşam Garanti Bankası tarafından telesekreter ile arandım ve asgari ödememin geciktiği belirtildi. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini arayarak ödemeyi fazlasıyla yaptığımı belirttim, görüştüğüm müşteri temsilcisi ödemenin görüntülendiğini fakat hesap kesilmeden yapılmış diyerek tekrar ödeme yapmamı söyledi.

Sonra tekrar bankayı aradım ve her ayın 11'inde kesilen ekstre borcumu 12'sinde yatırdığımı dolayısıyla gecikme olmadığını söyledim fakat bu defada o geçen aya sayılmış bir kaç gün fark edebilir dedi. Bu nasıl bir saçmalıktır ki her ayın 11'inde kesilen hesap bu ay farklı günde kesilir ve ben ödeme yaptığım halde gecikmede görülürüm ve hiç yoktan sicilim etkilenir?

Oguzhan 678 Okunma

Cevaplar

  • Oguzhan02 Mart 2016

    Geçen gün garanti bankasıyla ilgili ekstre şikayetinde bulunmuştum sözde ilgilendiler, aradılar fakat farklı bir şey söylemediler, bankanın ekstre kesimi için net bi tarihi yokmuş ve bugün tekrar ödeme yapmalıymışım, takibe alınıçakmışım. Bu güne kadar tek bir kez bile geç ödeme yapmamış biri olarak bankanın kendi hatasına rağmen beni takibe alıyor olmasıda oldukça enteresan doğrusu, kartımı ve hesabımı kapatarak bir daha sizinle çalışmayacağımı ve kimseye de tavsiye etmeyeceğimi garanti ederim... !

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn. Oğuzhan G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön