21 Kasım 2014

Garanti Bankası Ekstre Erteleme Ücreti Alıp Ekstreyi Ertelemediler.

Eylül ayının asgarisini ödeyip Kasım ayının ekstresini ertelettim. Aslında çokta ertelemeye niyetim yoktu aklımın ucundan bile geçmiyordu fakat her para çekme makinesini kullandığımda her İnternet şubesine girişimde bangır bangır ekstrenizi erteleyin ekstrenizi deyince telefonuma mesaj gelince bende salak gibi ertelettim.

Borcum da 500 TL yani asgarisi 140 TL falan. Rahat battı kısacası Neyse Allah razı olsun ertelediler 8,95 de erteleme ücreti aldılar. Fakat bu ay yine ekstre gelmiş ve 155 TL asgarisi var. Bende sinirlendim ekstreyi ödemedim. Bu seferde asgari ücreti maaş hesabımdan çekmişler. Telefonumun kontörüne yazık, onları arayıp şikayet etmiyorum buradan yazıyorum.

Selçuk 614 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn. Selçuk E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön